کلش آف کلنز | کلش رویال | مجله بازی های آنلاین | پابجی | براول استارز کلش آف کلنز , اکانت کلش , خرید اکانت کلش , اکانت کلش رویال , اکانت پابجی , اکانت براول استارز , تریال گیمز tag:http://www.trialgames.ir 2020-07-08T02:38:48+01:00 mihanblog.com خرید اکانت پابجی , فروش اکانت پابجی 2020-07-03T00:04:03+01:00 2020-07-03T00:04:03+01:00 tag:http://www.trialgames.ir/post/1 پی وی خرید اکانت پابجیاگر به بازی های آنلاین موبایل علاقه داشته باشید حتما بازی پابجی موبایل را تجربه کرده یا بازیش را در گوشی دوستان خود دیده اید .این بازی یک بازی اکشن و جذاب است که بعد از مدتی بازی معتاد این بازی میشوید . معرفی سایت خرید و فروش اکانت پابجی : برای اینکه اکانت پابجی بخرید باید این کار را توسط یک سایت معتبر انجام دهید . سایت معتبر هم سایتی است که دارای نماد اعتماد و اعتبار زرین پال باشه و لوگوی آن در انتهای وب سایت موجود باشه و وقتی روی لوگوی آن کلیک میکنید باید مشخصات آدمین و

خرید اکانت پابجی

اگر به بازی های آنلاین موبایل علاقه داشته باشید حتما بازی پابجی موبایل را تجربه کرده یا بازیش را در گوشی دوستان خود دیده اید .
این بازی یک بازی اکشن و جذاب است که بعد از مدتی بازی معتاد این بازی میشوید .

معرفی سایت خرید و فروش اکانت پابجی :

برای اینکه اکانت پابجی بخرید باید این کار را توسط یک سایت معتبر انجام دهید . سایت معتبر هم سایتی است که دارای نماد اعتماد و اعتبار زرین پال باشه و لوگوی آن در انتهای وب سایت موجود باشه و وقتی روی لوگوی آن کلیک میکنید باید مشخصات آدمین وبسایت توسط سایت زرین پال نوشته شود و بعد از احراز هویت وی تایید گردد .
اکنون وب سایت آنلاین ها ( نام دیگرش سوپرکلش میباشد ) یکی از معتبرترین سایت های ایرانی در زمینه خرید و فروش اکانت بازی های آنلاین بخصوص در خرید و فروش اکانت پابجی میباشد .
خرید اکانت پابجی

دقت کنید این وب سایت دارای نماد اعتماد و دارای نماد اعتبار زرین پال هست . در صورتی که مایل به خرید اکانت پابجی هستید با مراجعه به وب سایت آنلاین ها از میان آگهی های ثبت شده بهترین آگهی را انتخاب کرده و خریداری کنید ؛ خرید در این سایت به دو صورت است ، اول اینکه میتونید از همان صفحه خرید آنلاین بکنید و بعد از دادن مشخصاتتان اکانت را به شما تحویل میدهند یا اینکه به ایدی آدمین وب سایت با شماره 09149354371 در تلگرام یا واتس اپ پیام میدهید و اکانت مورد نظرتون رو میگید و بعد از واریز هزینه به صورت کارت به کارت اکانت را تحویل شما میدهند .

فروش اکانت پابجی

در صورتی که خریدار اکانت نباشید و میخواهید اکانت خود را به مناسبترین قیمت روز بفروشید میتوانید در این سایت با دادن مشخصات اکانت مثل لول اکانت ، سیزن ها و ... اکانت خود را به صورت کاملا رایگان ثبت کنید تا به فروش برود .
آگهی در این سایت 2 مزیت دارد :
  1. اول اینکه ثبت آگهی رایگان است و هزینه کمیسیون وب سایت بعد از فروش اکانت گرفته میشود و قبل از فروش از شما هیچ هزینه ای دریافت نمیکنند
  2. دوما بعد از ثبت آگهی شما در این وب سایت آگهی شما در کانال تلگرام و گروه تلگرام این سایت با بیش از 50 کا کاربر گذاشته میشود .
یعنی با این میزان کاربر آگهی شما در عرض نیم ساعت تا 1 هفته به فروش میرود .
لازم است بدانید هیج یک از آگهی های ثبت شده در این سایت نمیمونن و سریعا خریداری میشوند .
اگر قیمت اکانت خودتون رو نمیدونید میتوانید با آدمین این سایت برای تخمین قیمت پابجی تماس بگیرید .


آدرس سایت و کانال تلگرام آنلاین ها :

سایت خرید و فروش اکانت بازی های آنلاین و پیج اینستاگرام

کانال خرید و فروش پابجی

گروه خرید و فروش پابجی

عضویت در کانال و گروه این مزیت را دارد که آگهی های جدید ثبت در سایت را سریعتر از بقیه میبینید و اکانت های ارزان قیمت را میتوانید سریعا خریداری کنید .
شعبه دوم سایت : سوپر کلش

]]>