خرید و فروش اکانت کلش

خرید اکانت کلش

اکانت های کلش در فضای مجازی خرید و فروش میشوند و به دلیل ناشناس بودن افراد متاسفانه برخی از کاربران به دام کلاهبرداران مجازی می افتند و هم اکانت و هم پول خود را ازدست میدهند .

به کمک این مقاله شما هرگز به دام چنین افرادی نمی افتید و یک سایت مطمئن برای انجام معاملات اکانت بازی های آنلاین را برای شما معرفی میکنیم .

به افرادی که بین فروشنده و خریدار قرار گرفته و هردو فرد با این شخص اعتماد دارند واسط گفته میشود . پیشنهاد ما هم این است که برای انجام معاملات اکانت های خود از واسط های معتبر کمک بگیرید .

وبسایت آنلاین ها بزرگترین فروشگاه و مرکز خرید و فروش اکانت کلش با داشتن نماد اعتبار و درگاه زرین پال معتبرترین وبسایت برای خرید و فروش اکانت هایی نظیر کلش آف کلنز ، کلش رویال ، براول استارز و پابجی موبایل است .

این وبسایت دارای گروه تلگرامی و کانال تلگرامی نیز میباشد که شما با عضویت در آنجا به راحتی میتوانید اکانت ها را دیده و خریداری کنید .

برای خرید اکانت کلش از لینک زیر استفاده کنید :

خرید اکانت کلش

خرید و فروش اکانت کلش
خرید و فروش اکانت کلش

فروش اکانت کلش

جهت فروش اکانت های خودتون با مراجعه به وب سایت آنلاین ها با آدرس onlinha.ir باید فرم مخصوص آگهی کردن اکانت رو پر کنید و مشخصات خودتون و مشخصات اکانتتون را داده واکانت کلشی خودتون رو آگهی کنید .

بعد از ثبت فرم آگهی توسط مدیر سایت تایید شده و در سایت ، کانال و گروه آنلاین ها منتشر میشود .

جهت ثبت آگهی اکانت کلش و فروش بر روی لینک زیر کلیک کنید

فروش کلش

مزیت عضویت در کانال آنلاین ها این است که وقتی شما عضو این کانال هستید آگهی هایی که قیمت مناسب دارند و ارزون زده شده اند در کانال به نمایش گذاشته میشوند و سریعتر از همه میتوانید خریداری کنید .

جهت عضویت در گروه و کانال کلش آنلاین ها روی لینک های زیر کلیک کنید

گروه تلگرام کلش آف کلنز

کانال تلگرام کلش آف کلنز

آیدی واسط سایت آنلاین ها

در صورتی که هرگونه مشکل برای آگهی کردن داشتید با مدیر سایت آنلاین ها با شماره تماس 09149354371 در تلگرام در تماس باشید .

خرید اکانت کلش
خرید اکانت کلش

از طرفی دیگر برخی افراد با ساختن آیدی فیک واسط ها خود را جای واسط جا میزنند. جهت اینکه قول این کلاهبرداران را نخورید با مراجعه به وبسایت آنلاین ها در انتهای سایت شماره موبایل واسط قرار داده شده است . این شماره را در گوشی ذخیره کنید و بعد در تلگرام به وی پیام دهید . در این صورت دقیقا به آیدی خودش پیام میدهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *